Skocz do głównej treści strony
Polska Grupa BHP

Pobieranie próbek powietrza czynników pyłowych, czynników chemicznych oraz włókien respirabilnych w środowisku pracy (wskaźnik narażenia z obliczeń)

Miejsce szkolenia: WEBINAR na platformie Polskiej Grupy BHP
Data szkolenia: 2023-01-24 09:00
Typ szkolenia: Laboratorium

 

WEBINAR (szkolenie online)

 

„Pobieranie próbek powietrza pyłowych i chemicznych czynników szkodliwych oraz włókien respirabilnych: wymagania i wskazania.”

 

Program szkolenia:

 

  • Przegląd dokumentów odniesienia i aktów prawnych zawierających aktualne wymagania dla metod pobierania próbek czynników pyłowych, czynników chemicznych, włókien respirabilnych.
  • Pobieranie próbek powietrza pyłowych i chemicznych czynników szkodliwych oraz włókien respirabilnych: wymagania i wskazania.
  • Ocena narażenia zawodowego na czynniki pyłowe, czynniki chemiczne oraz włókna respirabilne (wskaźnika narażenia) w świetle aktualnych wymagań.
  • Walidacja/ weryfikacja metod pobierania próbek z wyznaczaniem niepewności metody dla wymienionych czynników szkodliwych w środowisku pracy - budżet niepewności w odniesieniu do obowiązujących wymagań, przykłady obliczania.
  • Potwierdzanie ważności wyników badań etapu pobierania próbek powietrza, monitorowanie oraz planowanie działań.
  • Przedstawianie wyników badań w świetle wymagań normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02 oraz wymagań dokumentów odniesienia.

Czas trwania szkolenia: 1 dniowe (6h), godz. 9:00 – 15:00

 

Trener / wykładowca – Grzegorz Jenczała

Prowadzący szkolenie to konsultant/doradca techniczny i systemowy w zakresie badań środowiska pracy w wielu laboratoriach środowiskowych. Posiada prawie 18 lat stażu pracy w branży badań czynników szkodliwych dla zdrowia i uciążliwych na stanowiskach pracy. Prowadzi własną firmę szkoleniowo-doradczą, przeprowadza audity wewnętrzne oraz szkolenia z zakresu badań środowiska pracy i zagadnień systemowych. Przez cały czas stopniowo powiększa swoje kompetencje zawodowe, a wykonywanie badań w terenie i praca z ludźmi jest dla niego wielką przyjemnością i pasją.

 

Zgłoszenia:

Tel. 603 499 090; 602 376 792

e-mail: biuro@polskagrupabhp.pl

Organizator:

www.polskagrupabhp.pl

Koszt szkolenia 350,00 złotych netto za osobę (430,50 złotych brutto).

Po zgłoszeniu się i opłaceniu szkolenia otrzymasz dostęp (link i hasło) do wydarzenia.

Dodatkowo na podany przez Ciebie e-mail przed szkoleniem wyślemy Ci materiały szkoleniowe, a po szkoleniu certyfikat ukończenia szkolenia. ZAPRASZAMY.

 

Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie przedpłaty na konto bankowe:

BNP PARIBAS PL 94 1600 1462 1892 8079 9000 0001 (w przypadku nie stawienia się uczestnika na szkoleniu kwota nie będzie zwracana)

W tytule przelewu należy wpisać „Szkolenie 24.01.2023- webinar oraz imię i nazwisko uczestnika”

 

„Pobieranie próbek powietrza pyłowych i chemicznych czynników szkodliwych oraz włókien respirabilnych: wymagania i wskazania.”

Przejdź do góry strony