Skocz do głównej treści strony
Polska Grupa BHP

Badania i pomiary środowiska pracy

Doradzimy, zorganizujemy i wykonamy dla Ciebie pomiary środowiska pracy

Doradzimy, zorganizujemy i wykonamy dla Ciebie pomiary środowiska pracy na terenie całego kraju, opracujemy sprawozdanie z pomiarów i całą niezbędną dokumentację z zakresu bhp po wykonanych pomiarach. ZADZWOŃ DO NAS – MY ZAJMIEMI SIĘ RESZTĄ!!!!

W skład partnerów Polskiej Grupy BHP wchodzą akredytowane laboratoria badawcze posiadające swoje oddziały, pracownie i przedstawicielstwa na terenie całego kraju. Po złożeniu zapytania nasz Przedstawiciel Regionalny skontaktuje się z Tobą i doradzi jakie pomiary należy w Twojej firmie wykonać oraz przedstawi indywidualną ofertę na wykonanie pomiarów środowiska pracy skierowaną na potrzeby Twojej firmy (konkretnej branży). Do pomiarów jako eksperci i specjaliści branży bhp podchodzimy w sposób praktyczny – zidentyfikujemy czynniki szkodliwe i wykonamy tylko te pomiary, które są w Twojej firmie niezbędne do wykonania.

Laboratoria prowadzone przez partnerów Polskiej Grupy BHP posiadają stosowny  Certyfikat Akredytacji wg PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02, wydany przez Polskie Centrum Akredytacji (PCA).

Laboratoria, z którymi aktualnie współpracujemy znajdują się w miejscowościach: Lębork, Kwidzyn, Poznań, Warszawa, Tomaszów Mazowiecki, Kalisz, Radom, Lublin, Bielawa, Sandomierz, Kraków.

Przejdź do góry strony